Hayatınızı kolaylaştıran mühendislik çalışmalarını üstleniyoruz.

İletişim Numaramız: 05063066797

OTOPARK BOYAMA ANKARA SOGUK YOL ÇİZGİ

Günlük yaşamaınızda her an karşınıza cıka bilen trafik ve yol güvenliği ile alakalı sizin icin güvenli önlemler çizgiler kapalı ve açık otoparklarda daha nizami daha güvenli cizgilerle araç park yerlerini belirleyip soğuk yol cizgi boyası ile airles yol cizgi makinalarımızla uygulama yapmaktayız.
 

Otopark boyamanın yanı sıra otopark işartleme, yönlendirme güvenlik aynaları araç stoperleri kolon koruyucu park yer numaralandırma duvar ve kolon tarama boyama yaşam alanlarınızı güzelleştirmek adına daima can trafik olarak bir telefon kadar yakınız . 
 

otopark işaretleme çizgi işlemleri nasıl yapılır , öncelikle kapalı otopark yada açık park zemin kontürolü yapmak için (keşif) yola çıkılıyoruz park yerlerimiz için zemin betonu nasıl perdahlı mı yoksa yüzeyi parlatılmış beton mu , otoparkınıza en uygun boyayı seçip hangisi daha uzun ömürlü olur onu kararlaştırmak gerekir , örnek olarak alkit reçine esaslı boya , akrilik reçine esaslı solvent bazlı boya katagorisine girer ve tutunma gücü yüksek kuruması çok hızlıdır.

Aynı zamanda klorkauçuk boyalar ve su bazlıda soguk yol çizgi boyaları vardır , işaretleme ve aplikasyon sonunda çizgi yerlerimiz belli olur ve airless soguk yol çizgi makinası ile püskürtme yöntemi 150bar basınçla boyma işlemi yapılır , çizgi işaretinin eni 12cm otoparklarda ideal ölçüdür ve filim kalınlık olarak 450 mikron ile 550 mikron arasında kalınlık tabakası oluşur.

Birde yol çizgi boyamızın araç farı yansıma yaptıgında cam kürecik yada tozu ile üzerine eşit oranda serpilmelidir , boya kurumadan serpme işlemi yapılır ve boyaya cam tozu yapışır bu sayede çizgilerimiz fosforlu bir şekilde parlar yansıma yapar , soguk yol çizgi boyasının solvent bazlı kuruma süresi 45dak olarak uygun görülmektedir ,, soguk havada tabiki bu süre uzar.

Otoparkın yönlendirme için trafik tabelası , yer için yön tayin okları gibi boyama ile sürücülerin giriş ve çıkışları daha kolay ve görülür hale gelir.
 

Kapalı otopark duvar ve kolon boyama ile daha düzenli ve otomobil sürücülerinin daha güvenli dönüş giriş çıkış yapması , otoparkın daha aydınlık olması sarı siyah zebra tarama şerit çekme ve duvarı kolonu boyamak da çok önemlidir özellikle awm otoparkı dizayn ve yönlendirmesi çok önemlidir.

Kapı girişleri kaçıncı kat oldugu aracını hangi sıraya ve kata park ettigini bulmak görmek önemlidir , 
otopark soğuk yol çizği boyası firması
kapalı otopark uygulama işaretleme 
soğuk yol çizgi boyası ankara 
kapalı otopark yer belirleme ve çizme 
yol çizgi firması ankara 
otopark yaya geçidi blok girişi çizgileri 
yaya geçitleri 
otopark numaralandırma daire sayıları boyama 
otopark ölçüsü 2,50cm olmalı uzunluk ise 5,00mt olmalıdır
kapalı otopark duvar ve kolon sarı siyah tarama kuşak boyama 
çıkış rampa duvarı ok sistemi boyama 
 
 

 

otopark boyama çizgi ankara yol çizgi park şerit soguk yol park çizgileri yapan firma çift kompenant kolon boyama engelli otoparkı yön okları park çizgileri